Připojení k Internetu - odloženo
-
Aktualizace duben 2018: v naší půlroční anketě většina obyvatel vyjádřila vyhovující připojení k Internetu. O připojení zdarma projevily zájem pouze 3 domácnosti. Plošnou podporu internetu tedy nyní nebudeme realizovat.
--------------------------------------------------------------------------------------------------
Vážení spoluobčané,
žijeme v digitálním věku a trendem blízké budoucnosti je rychlé připojení k Internetu všude a pro všechny. Internet je kontaktem do celého světa, zdrojem nevyčerpatelného množství informací, dává příležitosti k sebevzdělávání a usnadňuje podnikání.
Využijte prosím anketu v levém sloupci a sdělte nám, jaké je připojení Vaší domácnosti. Jako obec chceme být proaktivní a moderní: chceme podpořit rozšíření internetu do čečelských domácností, zejména těch, kde ještě chybí. Jednou z variant je spolupracovat s Tišice.net a zajistit tarif 2MBit pro místní domácnosti zdarma, zpoplatněn by byl pouze instalační hardware - anténa, router a instalace, celkově 1000,- Kč jednorázově. Vyšší tarify by mohly být se slevou. Více informací o tarifech Tišice.net najdete na http://www.tisice.net/?page_id=171. Již připojené domácností by mohly mít tyto cenové podmínky také.
Využili byste takové možnosti? Napište na mistostarosta@cecelice.cz, nebo se přihlaste na OÚ. Máte jiný návrh, jak podpořit internet v Čečelicích? Napište také nebo si domluvte schůzku na OÚ. Vše jsou zatím jen úvahy a podpora se uskuteční jen tehdy, pokud bude vidět zájem. Těším se na Vaše zprávy.
Libor Kurzweil
Datum vložení:
16. 4. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 16. 4. 2018 0:00
Datum poslední aktualizace: 16. 4. 2018 0:00